Edukační kurz

Nadační fond docentky Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá Edukační kurz pro rodiče nejmladších dětí, včetně dalších rodinných příslušníků. Kurz se koná 27. 5. 2023 na Klinice dětí a dorostu FNKV, Pavilon M.

Pokračovat ve čtení ►

Setkání členů v hotelu Skalský Dvůr spojené s členskou schůzí 2023

13. setkání členů NS PKU a jiných DMP, v jehož rámci se uskuteční 18. výroční členská schůze, proběhne v hotelu Skalský Dvůr ve dnech 28. září až 1. října 2023. Pokyny pro přihlášení v hotelu a všechny podrobnosti obdrží včas e-mailem všichni naši členové. Chtěli byste se na organizaci setkání nějak podílet? Máte zajímavý podnět pro odborný program? Dejte nám vědět!

Edukační kurz

Nadační fond docentky Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá Edukační kurz pro rodiče nejmladších dětí, včetně dalších rodinných příslušníků. Kurz se koná 3. 12. 2022 na Klinice dětí a dorostu FNKV, Pavilon M.

Pokračovat ve čtení ►

Edukační kurz vaření

Nadační fond docentky Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá Edukační kurz vaření. Kurz se koná v pátek 11. 11. 2022 na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední zdravotnické škole, Praha 4, ulice 5. května 51.

Pokračovat ve čtení ►

Setkání členů v Medlově spojené s výroční členskou schůzí

Setkání členů NS PKU a jiných DMP, v jehož rámci se uskuteční 17. výroční členská schůze, proběhne v hotelu Medlov, a to v termínu 29. září až 2. října 2022.

Pokračovat ve čtení ►

Edukační kurz

Nadační fond docentky Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá Edukační kurz pro rodiče nejmladších dětí, včetně dalších rodinných příslušníků. Kurz se koná 12. 3. 2022 na Klinice dětí a dorostu FNKV, Pavilon M.

Pokračovat ve čtení ►

Další setkání v Blansku pod taktovkou Vitaflo

Zapište si do diářů termín dalšího setkání pacientů s PKU a jinými DMP: uvidíme se ve dnech 17.–19. 6. 2022 ve Wellness Hotelu Panorama v Blansku. Akci organizuje náš partner, společnost Vitaflo, a informace k přihlašování zveřejní brzy na svých sociálních sítích. Na viděnou!

Letní pobyt pro děti s PKU

I letos pořádá cestovní kancelář Topinka letní tábor s plnohodnotnou stravou pro PKU dietu (a to bez příplatku!). Loni se mohl konat díky podpoře nás a našich sponzorů (Nestlé – Vitaflo, Nutricia, IEM Allergy, Metaboli Med a Metax). Jsme rádi, že se děti s PKU ve věku 7 až 17 let mohou těšit na letní dobrodružství i letos – na stránce www.tabory.cz hledejte tábor s motivem Ztracený svět v termínu 16.–30. července 2022 v RS Růžená.

Edukační kurz vaření

Nadační fond docentky Bohunky Blehové pro nemocné fenylketonurií ve spolupráci s Národním sdružením PKU a jiných DMP pořádá Edukační kurz vaření. Kurz se koná v pátek 20. 5. 2022 na Vyšší odborné škole zdravotnické a Střední zdravotnické škole, Praha 4, ulice 5. května 51.

Pokračovat ve čtení ►